Vadovėlis:
Puslapis:
Numeris:
Naujienos  |   Forumas  |   D.U.K.   |   Kontaktai
Sąlygos ir taisyklės

Registracijos sąlygos ir taisyklės
Puslapis www.teveliams.lt yra skirtas visiems tėvams, kuriems rūpi jų vaikų ateitis.
Puslapyje yra pateikti uždavinių sprendimai, kurie skirti tėvams, norintiems padėti spręsti matematinius uždavinius, kurie dažniausiai užduodami Jūsų vaikui namų darbams. Puslapio kūrėjai mano, kad nėra geresnio mokytojo savo vaikui nei patys tėvai. Šiuo projektu siekiame padėti Jums sutaupyti laiko, kurį turėtumėte skirti gilinimuisi į uždavinių sprendimo teoriją ir būdus.
Jums nebereikės labai gilintis į dabar Jūsų vaikui dėstomos temos teoriją, kad suprastumėte ar Jūsų vaikas teisingai išsprendė užduotus namų darbus. Užteks atsisiųsti būtent tą uždavinį ir palyginti jį su vaiko išspręstu. Jei sprendimas labai skiriasi arba nesutampa atsakymai, reiškia, kad Jūsų vaikui reikia pagalbos.
Internetinis puslapis www.teveliams.lt nėra skirtas vaikams. Mes neskatiname vaikų nusirašinėti matematikos namų darbus, todėl griežtai draudžiama naudotis puslapiu asmenims jaunesniems nei 18 metų.
Vaikai registruotis šiame puslapyje negali.
Vaikams ir tėveliams, norintiems pagilinti savo žinias matematinių uždavinių sprendime ir ne tik, yra skirtas forumas esantis adresu forum.teveliams.lt.
Taisyklės:
1.Puslapio www.teveliams.lt lankytojai visiškai atsako už pinigų sumą, kurią išleido.
2.Puslapio www.teveliams.lt lankytojai negali būti asmenys jaunesni nei 18 metų.
3.Jei pasitaiko sistemos klaidų arba kažkas piktybiškai kenkia www.teveliams.lt darbui, puslapio kūrėjai gali sustabdyti puslapio darbą tol, kol pašalins nesklandumus.
4.Registruotų www.teveliams.lt vartotojų duomenys neteikiami trečiajai šaliai be leidimo.
5.www.teveliams.lt kūrėjai nėra atsakinga už www.teveliams.lt sistemos veikimo sutrikimus, atsiradusius ne dėl www.teveliams.lt kaltės.
6.www.teveliams.lt kūrėjai neatsako už knygose esančias klaidas bei skirtingų leidimų knygų uždavinių numeracijų skyrimąsi. Kūrėjai sieks sudėti visų leidimų knygų uždavinių sprendimus, todėl prašo informuoti apie parsisiųstame uždavinyje ar jo sprendime esančias klaidas. Už aptiktą nekokybiškai išspręstą uždavinį, bus suteikiamos kompensacijos.
7.Pastebėję programos klaidą, privalote nedelsiant pranešti apie tai Kūrėjams. Draudžiama pasinaudoti programos klaidomis savo naudai.
8.Kiekvienas www.teveliams.lt puslapio naudotojas, kuris naudojasi puslapio  duomenų bazėmisbazėmis pirkdamas ar nepirkdamas kreditus, privalo būti susipažinęs su šiomis viešai skelbiamomis taisyklėmis bei sąlygomis ir įsipareigoja jų laikytis. Nesusipažinimas su šiomis taisyklėmis ir sąlygomis negali būti pagrindas naudotojo atsakomybei riboti.
9.www.teveliams.lt lankytojas renkasi siūlomas paslaugas ir produktus išimtinai savo nuožiūra, www.teveliams.lt jokiais atvejais neatsako už naudotojo pasirinktos paslaugos ar produkto tinkamumą ar pritaikomumą konkrečiam tikslui. Lankytojai prisiima visą atsakomybę ir riziką už naudojimąsi tinklalapiu ir tinklalapyje siūlomomis paslaugomis ir produktais.
10.www.teveliams.lt pateikiama informacija yra skirta tik asmeniniam naudojimui. Draudžiama šią medžiagą kopijuoti ir platinti bet kuriuo būdu.
11.Jei vienas šių taisyklių straipsnių nustoja galioti, visų likusių straipsnių galiojimas tęsiasi. Kūrėjai įsipareigoja pakeisti nustojusį galioti straipsnį nauju, atsižvelgiant į galiojančias teisės normas. Nauji taisyklių straipsniai, būdami paskelbti, iškart pradeda galioti ir jais vadovaujamasi visais atvejais. Puslapio www.teveliams.lt administracija įsipareigoja tobulinti ir taisyti puslapio pagrindus atitinkant šiose taisyklėse išdėstytus principus.
12.www.teveliams.lt kūrėjai pasilieka teisę keisti šias taisykles.Privatumo politika   |   Sąlygos ir taisyklės © 2008 teveliams.lt Visos teisės saugomos