Vadovėlis:
Puslapis:
Numeris:
Naujienos  |   Forumas  |   D.U.K.   |   Kontaktai
D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Kas yra draugų (referral) sistema?
www.teveliams.lt yra įdiegta draugų (referral) sistema. T.y. jei Jūs pakviečiate draugą ir jis tampa registruotu vartotoju bei įsigyja mūsų puslapio paslaugas, Jūs nuo kiekvieno įsigijimo gaunate 30 proc. Jūsų draugo išleistų kreditų.
Žiūrėti schemą:
 

Kaip aš galiu pakvieti dalyvauti savo draugus www.teveliams.lt?
Jums reikia užsiregistruoti www.teveliams.lt puslapyje, nueiti į sritį vartotojo nustatymai, pasirenkate dalį „Premijos“. Čia matote kiek vartotojų prisiregistravo per jūsų kviečiamąją (referral) nuorodą, bei yra sritis „Pakviesk draugą“.
Joje pateikiamos nuorodos ir reklaminiai skydeliai, kurių kodais Jūs galite naudotis kviesdami draugus.

Kaip man žinoti ar mano draugas prisiregistravo per mano jam nusiųstą nuorodą?
Visus Jūsų pakvietus draugus, kurie prisiregistravo per Jūsų pateiktą nuorodą galite matyti dalyje „Vartotojo nustatymai“ ->“Premijos“

Kiek ilgai aš gausiu premijas nuo mano draugo perkamų paslaugų?
Jūs premijinius kreditus gausite tol, kol Jūsų draugas naudosis www.teveliams.lt teikiamomis paslaugomis.

Kaip man gauti kreditų?
Kreditai gaunami dviem būdais:
  1. Prisiregistruojate, puslapyje www.teveliams.lt, einate į sritį „Vartotojo nustatymai“, pasirenkate dalį „Kreditai“. Išsirenkate pageidaujamą kreditų kiekį. Telefono SMS žinutėje parašote (be kabučių) „tev“ arba „tev5“, arba „tev10“ ir siunčiate trumpuoju telefonu 1371. Netrukus į Jūsų mobilųjį telefoną ateis SMS žinutė su užsakymo kodu, kurį reikia suvesti tame pačiame puslapyje esančiame laukelyje „Įveskite užsakymo kodą“. Jūsų sąskaita pasipildys pasirinktąja kreditų suma.
  2. Kreditai taip pat gaunami kaip premijos, už pakviestus draugus ir jų įsigytas paslaugas.

Kaip man žinoti kiek aš jau esu nusipirkęs kreditų?
Kaskart prisijungęs, viršutiniame dešiniajame lange matote turimų kreditų kiekį. Taip pat detali Jūsų įsigytų kreditų istorija yra pateikiama dalyje „Vartotojo nustatymai“ -> Apmokėjimų istorija.

Kodėl aš negaliu parsisiųsti uždavinio?
Dažniausia priežastis ta, kad baigėsi Jūsų turimų kreditų kiekis. Norėdami papildyti turimus kreditus turite eiti į sritį „Vartotojo nustatymai“ -> „Kreditai“

Ar čia yra sudėti visų nurodytų knygų visi uždaviniai?
Šiuo metu yra patalpinti dar ne visi uždaviniai. Tačiau jie yra kasdien papildomi, todėl tikimės, kad Jūs čia surasite visus reikiamus uždavinių sprendimus.

Jei uždavinyje aptikau klaidą, ką daryti?
Jei Jūs parsisiuntėte uždavinį ir jame aptikote klaidą, prašome informuoti www.teveliams.lt administraciją elektroniniu paštu: administracija{eta}teveliams.lt. Už surastą neteisingai išspręstą uždavinį ir informavimą apie tai, Jums bus skirta premija.
 
Kaip man prisiregistruoti ir parsisiųsti uždavinį?
Sukūrėme filmuką kaip tai daroma:

Ar gali www.teveliams.ltteikiamomis paslaugomis naudotis nepilnamečiai?
Aštuoniolikos metų neturintys asmenys www.teveliams.lt teikiamomis paslaugomis naudotis negali. Šis puslapis yra skirtas mokinių tėvams, kurie domisi ir nori padėti savo vaikui teisingai išspręsti namų darbus.
Nepilnamečiai be apribojimų gali naudotis diskusijų lenta esančia http://forum.teveliams.lt.Privatumo politika   |   Sąlygos ir taisyklės © 2008 teveliams.lt Visos teisės saugomos